| System | Servo |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 10 kw |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت | D/A ، L/C ، D/P ، T/T ، Western Union |
| قابلیت ارائه | 50000 عدد در سال |
| محل منبع | چین |
| ولتاژ | 380 ولت |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | قاب فلزی با فیلم |
| زمان تحویل | 1 ماه |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union |
| قابلیت ارائه | 100 ست/ست در ماه |
| درجه بندی فشار کاری سیستم هیدرولیک | 20 مگا پاسکال |
|---|---|
| نیروی سیلندر اصلی | 1500 KN |
| نیروی بازگشت | 90 کیلونیوتن |
| نیروی بالشتک | 500 کیلونی |
| سیلندر بالشتک حداکثر فشار | 20 مگا پاسکال |
| سرعت تولید | قابل تنظیم |
|---|---|
| ضمانت | 1 سال |
| اندازه محصول | قابل تنظیم |
| شماره مدل | SK - 001 ، SK - 002 و غیره (قابل تنظیم) |
| نوع سینک | کاسه دوتایی ، یک کاسه |
| سرعت تولید | قابل تنظیم |
|---|---|
| ضمانت | 1 سال |
| اندازه محصول | قابل تنظیم |
| شماره مدل | SK - 001 ، SK - 002 و غیره (قابل تنظیم) |
| نوع سینک | کاسه دوتایی ، یک کاسه |
| سرعت تولید | قابل تنظیم |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| اندازه محصول | قابل تنظیم |
| شماره مدل | SK - 001، SK - 002 و غیره (قابل تنظیم) |
| نوع سینک | دو کاسه، تک کاسه |
| Slide Stroke (mm) | 1500 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 30 کیلو نیوتن |
| ماشین تایپ | پرس هیدرولیک چهار ستون دو پرتو |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| نوع محصول | کاسه دوبل/کاسه تکی (کاسه برابر/کاسه اصلی و کمکی) |
|---|---|
| نوع نصب | نصب بالا / سفارشی |
| عمق کاسه | عمق کاسه 250-300 میلی متر / سفارشی |
| ضخامت تابلو | فولاد ضد زنگ، تقریباً 1.2-1.5 میلی متر (معمولی) / 1.8-2.0 میلی متر (ضخیم شده) / سفارشی |
| وزن | 10-15 کیلوگرم / سفارشی |
| نوع محصول | کاسه دوبل/کاسه تکی (کاسه برابر/کاسه اصلی و کمکی) |
|---|---|
| نوع نصب | نصب بالا / سفارشی |
| عمق کاسه | عمق کاسه 250-300 میلی متر / سفارشی |
| ضخامت تابلو | فولاد ضد زنگ، تقریباً 1.2-1.5 میلی متر (معمولی) / 1.8-2.0 میلی متر (ضخیم شده) / سفارشی |
| وزن | 10-15 کیلوگرم / سفارشی |