| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | CC5015CP-3000W |
| MOQ: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union |
| Supply Ability: | 100 مجموعه در ماه |
مشخصات
| مجهز به قدرت لیزر | 1000W-6000W |
| منطقه پردازش | ۳۰۰۰*۱۵۰۰ میلی متر |
| حداکثر سرعت | 100 متر/دقیقه |
| حداکثر شتاب | 1.2G |
| دقت موقعیت | ±0.03mm/m |
| دقت موقعیت مجدد | ±0.03mm/m |
مزایا
عکس های محصول
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()