| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 ست |
| قیمت: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| Supply Ability: | 100 مجموعه/مجموعه در هر ماه |
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری |
| سیستم ژنراتور لیزر | MAX 3000W |
| نوع دستگاه | دستگاه برش لیزر فیبر رول |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| ابعاد (طول*عرض*ارتفاع) | 2200*2400*4200mm |
| حداکثر سرعت موقعیت یابی | 100 متر در دقیقه |
| توان موتور (کیلووات) | 30 کیلووات |
| سیستم CNC (شامل نرم افزار کنترل) | FSUT 2000E |
| سیستم ردیابی خودکار | FSCUT |
| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | Star Power Laser |
| سیستم ژنراتور لیزر | MAX 3000W |
| سر برش لیزر دستی | Raytools |
| زنجیرهای انرژی کابل انعطاف پذیر بالا | چین |
| دسته کنترل از راه دور | CC laser |