| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 1-2 ماه |
| شرایط پرداخت | D/A ، L/C ، D/P ، T/T ، Western Union |
| قابلیت ارائه | 1 مجموعه |
| نام تجاری | STAR POWER |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |