| مواد | موم |
|---|---|
| نام محصول | واکس پولیش جامد |
| وزن | سبک |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وضعیت | جدید |
| تابع | پرداخت لبه، کانور و مارک برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ250 میلی متر (قطر) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ280 میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور چرخ ساینده: 5.5kw×1، 3kw×1 |
| سرعت قطعه کار | چرخ ساینده: 2860r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | پولیش لبه برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ320mm×250mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ200mm×60mm (قطر×ضخامت) |
| موتور (برای) قدرت | موتور چرخ ساینده: 4kw×1 |
| سرعت قطعه کار | چرخ ساینده: 2900r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | پولیش داخلی برای تابه |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ4000mm×(50-250)mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ220 میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور قطعه کار: 0.75kw×1 |
| سرعت | قطعه کار: 28-140r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | براق کننده بیرونی برای تابه و پوشش |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | درب تشت≤φ400mm×50mm (قطر × ارتفاع) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ430mm×330mm (قطر×ضخامت) |
| قدرت موتور | توان کل: 11KW×2 |
| سرعت | سرعت ساینده: 2160r/min |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| کاربرد | صنعتی |
|---|---|
| ظرفیت | ظرفیت بالا |
| نام محصول | تسمه پد آب شویی |
| اندازه | سفارشی |
| ساختار | افقی |
| تابع | پولیش بیرونی تابه (سمت) |
|---|---|
| ایستگاه ها | 4 |
| اندازه قطعه کار | ≤φ120mm×120mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ400 میلی متر (قطر) |
| قدرت موتور | موتور چرخ ساینده: 7.5 کیلووات × 1 |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |