| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری |
|---|---|
| سیستم تولید کننده لیزر | حداکثر 3000 وات |
| نوع ماشین | دستگاه برش لیزر فیبر نوع رول |
| سیستم | خدمتکار |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری |
|---|---|
| سیستم تولید کننده لیزر | حداکثر 3000 وات |
| نوع ماشین | دستگاه برش لیزر فیبر نوع رول |
| سیستم | خدمتکار |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت | D/A، L/C، D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| قابلیت ارائه | 50000 عدد در سال |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت | D/A، L/C، D/P، T/T، وسترن یونیون، |
| قابلیت ارائه | 50000 عدد در سال |
| محل منبع | چین |
| مصرف انرژی | کم |
|---|---|
| کاربرد | تهیه وسایل آشپزی |
| سرعت تولید | قابل تنظیم |
| ولتاژ | 380 ولت |
| سیستم کنترل | PLC |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |