| Slide Stroke (mm) | 1500 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 30 کیلو نیوتن |
| ماشین تایپ | پرس هیدرولیک چهار ستون دو پرتو |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| درجه بندی فشار کاری سیستم هیدرولیک | 20 مگا پاسکال |
|---|---|
| نیروی سیلندر اصلی | 1500 KN |
| نیروی بازگشت | 90 کیلونیوتن |
| نیروی بالشتک | 500 کیلونی |
| سیلندر بالشتک حداکثر فشار | 20 مگا پاسکال |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| System | PLC |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 3 kw |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 1100-1 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 4500 kN-1 |
| نوع ماشین | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| مصرف انرژی | کم |
|---|---|
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| کاربرد | تهیه وسایل آشپزی |
| بعد | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| سیستم کنترل | PLC |