| تابع | پرداخت خارجی بیضی، مثلث، مستطیل و سایر ظروف فلزی |
|---|---|
| حداکثر اندازه قطعه کار | مستطیل: 400mm×400mm×120mm (L×W×H) |
| سرعت چرخ ساینده | چرخ ساینده: 2160r/min (قابل تنظیم) |
| اندازه چرخ ساینده | قطر: 460 میلی متر، ضخامت: 150 میلی متر |
| روش اپیلاسیون | موم جامد / موم آب (اختیاری) |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| مصرف انرژی | کم |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| کاربرد | تهیه وسایل آشپزی |
| بعد | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| سیستم کنترل | PLC |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| تابع | پولیش بیرونی برای تابه |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ400mm×350mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ430mm×330mm (قطر×ضخامت) |
| قدرت موتور | توان کل: 11KW×2 |
| سرعت | سرعت ساینده: 2160r/min |
| تابع | براق کننده بیرونی تابه (پایین، کناری و لبه) |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ400mm×300mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ460 میلی متر (قطر) |
| قدرت موتور | موتور چرخ ساینده: 11 کیلووات × 1، 7.5 کیلووات × 1، 5 کیلووات × 1 |
| سرعت | سرعت ساینده: 2160r/min |
| تابع | پولیش بیرونی تابه (پایین) |
|---|---|
| ایستگاه ها | 4 |
| اندازه قطعه کار | ≤φ120mm×120mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ400 میلی متر (قطر) |
| قدرت موتور | موتور چرخ ساینده: 7.5 کیلووات × 1 |
| تابع | سنباده کاری داخلی یا خارجی برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | φ(100 ~ 350) میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور قطعه کار: 4kw×1 |
| سرعت قطعه کار | 800r/min (قابل تنظیم) |
| نگهداری قطعه کار | جذب خلاء |
| تابع | جوشکاری حرارتی القایی فشار زیر گلدان فلزی مرکب |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | (100-300) میلی متر * 350 میلی متر |
| ضخامت آلومینیوم | 0.4-12 میلی متر |
| قدرت | 100kw،300khz،380V/440V |
| بعد، ابعاد، اندازه | 2800mm*2370mm*2000mm |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |