| تابع | پرداخت خشن، ظریف و آینه ای گوشه های سطح بیرونی ظروف مختلف فلزی گرد |
|---|---|
| قسمت پولیش پذیر | بیرون، پایین یا لبه قطعه کار |
| اندازه قطعه کار | ≤φ320mm×260mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ450mm×330mm (قطر×ضخامت) |
| سرعت | سرعت قطعه کار: 60-140r/min |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی ساحلی |
|---|---|
| زمان تحویل | 30-50 روز کاری |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| قابلیت ارائه | 30 ست/ست در سال |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی ساحلی |
|---|---|
| زمان تحویل | 30-50 روز کاری |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| قابلیت ارائه | 30 ست/ست در سال |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری |
|---|---|
| سیستم تولید کننده لیزر | حداکثر 3000 وات |
| نوع ماشین | دستگاه برش لیزر فیبر نوع رول |
| سیستم | خدمتکار |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| مشخصات | به گفته سینک ها |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی ساحلی |
| زمان تحویل | 30-50 روز کاری |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| قابلیت ارائه | 30 مجموعه/مجموعه در سال |
| مصرف انرژی | کم |
|---|---|
| کاربرد | تهیه وسایل آشپزی |
| سرعت تولید | قابل تنظیم |
| ولتاژ | 380 ولت |
| سیستم کنترل | PLC |
| مصرف انرژی | کم |
|---|---|
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| کاربرد | تهیه وسایل آشپزی |
| بعد | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| سیستم کنترل | PLC |
| جزئیات بسته بندی | قاب فلزی با فیلم |
|---|---|
| زمان تحویل | 1 ماه |
| شرایط پرداخت | T/T ، L/C |
| قابلیت ارائه | 100 مجموعه/مجموعه در هر ماه |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| تابع | پولیش داخل قابلمه |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ400mm×300mm (قطر×H) |
| سرعت چرخ ساینده | 2900r/min |
| حداکثر اندازه چرخ ساینده | 200 میلی متر (قطر)، 160 میلی متر (ضخامت) |
| تعداد ایستگاه های پولیش | 2-16 (با توجه به نیاز مشتری) |