| Safety | High |
|---|---|
| Productivity | High |
| Equipment Configuration | Advanced |
| Product Name | Cookware Production Line |
| Production Capacity | High |
| نام محصول | خط تولید ظروف فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C، D/P، T/T |
| قابلیت ارائه | 10 ست/ست در ماه |
| نام تجاری | Star Power |
| شماره مدل | YZ28G0200T |
| درجه بندی فشار کاری سیستم هیدرولیک | 20 مگا پاسکال |
|---|---|
| نیروی سیلندر اصلی | 1500 KN |
| نیروی بازگشت | 90 کیلونیوتن |
| نیروی بالشتک | 500 کیلونی |
| سیلندر بالشتک حداکثر فشار | 20 مگا پاسکال |
| Slide Stroke (mm) | 1100-1 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 4500 kN-1 |
| نوع ماشین | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| درجه بندی فشار کاری سیستم هیدرولیک | 20 مگا پاسکال |
|---|---|
| نیروی سیلندر اصلی | 1500 KN |
| نیروی بازگشت | 90 کیلونیوتن |
| نیروی بالشتک | 500 کیلونی |
| سیلندر بالشتک حداکثر فشار | 20 مگا پاسکال |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| نوع ماشین | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری |
|---|---|
| سیستم تولید کننده لیزر | حداکثر 3000 وات |
| نوع ماشین | دستگاه برش لیزر فیبر نوع رول |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 1500 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 30 کیلو نیوتن |
| ماشین تایپ | پرس هیدرولیک چهار ستون دو پرتو |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| نوع ماشین | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |