| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری |
|---|---|
| سیستم تولید کننده لیزر | حداکثر 3000 وات |
| نوع ماشین | دستگاه برش لیزر فیبر نوع رول |
| سیستم | خدمتکار |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| سرعت تولید | قابل تنظیم |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| اندازه محصول | قابل تنظیم |
| شماره مدل | SK - 001 ، SK - 002 و غیره (قابل تنظیم) |
| نوع سینک | کاسه دوتایی ، یک کاسه |
| سرعت تولید | قابل تنظیم |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| اندازه محصول | قابل تنظیم |
| شماره مدل | SK - 001 ، SK - 002 و غیره (قابل تنظیم) |
| نوع سینک | کاسه دوتایی ، یک کاسه |
| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری |
|---|---|
| سیستم تولید کننده لیزر | حداکثر 3000 وات |
| نوع ماشین | دستگاه برش لیزر فیبر نوع رول |
| سیستم | خدمتکار |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری | پایگاه داده فرآیندهای برش لیزری |
|---|---|
| سیستم تولید کننده لیزر | حداکثر 3000 وات |
| نوع ماشین | دستگاه برش لیزر فیبر نوع رول |
| سیستم | خدمتکار |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| مصرف انرژی | کم |
|---|---|
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| کاربرد | تهیه وسایل آشپزی |
| بعد | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| سیستم کنترل | PLC |
| تابع | پرچین کردن دسته ظروف و ظروف غذاخوری |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | قطر: φ140 ~ φ400 میلی متر |
| قرار دادن پرچ | کتابچه راهنمای |
| اندازه پرچ | قطر: φ4mm~φ8mm |
| قدرت ماشین | توان کل: حدود 4 کیلو وات |
| تابع | پرچین کردن دسته ظروف و ظروف غذاخوری |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | قطر: φ140 ~ φ400 میلی متر |
| نیروی محوری نرمال | 12T |
| ضربه سیلندر اصلی | 100/150 میلی متر |
| قرار دادن پرچ | خودکار |