| تابع | پولیش بیرونی برای تابه |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | φ(140-300)mm×300mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ430mm×330mm (قطر×ضخامت) |
| قدرت موتور | موتور قطعه کار: 0.37kw×2 |
| نگهداری قطعه کار | جذب خلاء |
| بعد | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
|---|---|
| دمای مایع قلیایی (مخزن اسید) | ≤65 درجه (عملکرد دمای ثابت یا قابل تنظیم خودکار (مدل استاندارد))) |
| دمای خشک کن | ≤120 درجه (قابلیت تنظیم یا عملکرد دمای ثابت خودکار (مدل استاندارد))) |
| مصرف آب | 1.5 ~ 2.5 تن در ساعت (به طور معمول) |
| قدرت امتیازی | حدود 265 کیلووات |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی ساحلی |
|---|---|
| زمان تحویل | 30-50 روز کاری |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| قابلیت ارائه | 30 ست/ست در سال |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی ساحلی |
|---|---|
| زمان تحویل | 30-50 روز کاری |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| قابلیت ارائه | 30 ست/ست در سال |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| طرفدار گریز از مرکز | لیزر سی سی |
|---|---|
| دسته کنترل از راه دور | لیزر سی سی |
| نوع ماشین | دستگاه برش لیزر فیبر نوع رول |
| سیستم | خدمتکار |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی آماده دریا |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| زمان تحویل | 30-50 روز کاری |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| قابلیت ارائه | 30 ست/ست در سال |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| جزئیات بسته بندی | قاب فلزی با فیلم |
|---|---|
| زمان تحویل | 1 ماه |
| شرایط پرداخت | T/T ، L/C |
| قابلیت ارائه | 100 مجموعه/مجموعه در هر ماه |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| Slide Stroke (mm) | 1500 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 30 کیلو نیوتن |
| ماشین تایپ | پرس هیدرولیک چهار ستون دو پرتو |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |