| نوع سینک | کاسه دوتایی ، یک کاسه |
|---|---|
| ضمانت | 1 سال |
| بهره وری | عالی |
| مصرف برق | 20 کیلو وات |
| امنیت | عالی |
| تابع | بیضی، مثلث، مستطیل، کدو و سایر محصولات فلزی شکل لبه - برش، مهره و پرس |
|---|---|
| حداکثر اندازه قطعه کار | طولانی ترین لبه 600 میلی متر × ارتفاع 300 میلی متر |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل NC |
| قدرت ماشین | توان کل: حدود 10 کیلو وات |
| منبع تغذیه | پنج خط سه فاز، 380 ولت ± 10٪ 50 هرتز (با توجه به نیاز مشتری) |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| اندازه بدن | 1400*1100*2000 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| قدرت | 400W |
| راه بستن | قفل پنوما |
| فشار هوا را کنترل کنید | 0.2-1.0Mpa |
| تابع | پولیش داخلی برای تابه |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ4000mm×(50-250)mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ220 میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور رفت و برگشتی قطعه کار: 0.37kw×1 |
| سرعت | قطعه کار: 28-140r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | سنباده کاری داخلی برای ظروف فلزی |
|---|---|
| ایستگاه ها | ≤ 12 |
| اندازه قطعه کار | ≤φ320mm×260mm (قطر×H) |
| اندازه ساینده | اندازه چرخ ساینده≤φ200 میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور چرخ ساینده: 7.5kw/4kw |
| کاربرد | صنعتی |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| ابعاد | 1000x1000x1800mm |
| مواد | فولاد |
| حداکثر فشار | 100 تن |
| ظرفیت | بزرگ |
|---|---|
| کنترل | خودکار |
| مواد | فولاد |
| نام | کمربند شنی |
| قدرت | برقی |