| تابع | پولیش داخلی و خارجی برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ600mm×600mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ400 میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور قطعه کار: 1.5kw×1 |
| سرعت | قطعه کار: 28-140r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | پولیش بیرونی برای درب فر |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ400mm×600mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ460 میلی متر (قطر) × 650 میلی متر (قطر× ضخامت) |
| موتور (برای) قدرت | موتور چرخ ساینده: 18.5 کیلووات × 1 |
| سرعت | سرعت ساینده: 2000r/min |
| تابع | سنباده کاری داخلی یا خارجی برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | φ(160~320)mm×(50~300)mm (قطر×H) |
| اندازه تسمه ساینده | ≤50m×33mm (L×W) |
| موتور (برای) قدرت | موتور چرخ ساینده: 4kw×1 |
| سرعت | سرعت قطعه کار: 70-1450r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | پولیش بیرونی برای تابه |
|---|---|
| ایستگاه ها | ≤ 12 |
| اندازه قطعه کار | ≤φ320mm×260mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ450mm×330mm (قطر×ضخامت) |
| موتور (برای) قدرت | موتور فشار جبرانی: 0.37 کیلووات |
| تابع | براق کننده بیرونی تابه (پایین، کناری و لبه) |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ400mm×300mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ460 میلی متر (قطر) |
| قدرت موتور | موتور چرخ ساینده: 11 کیلووات × 1، 7.5 کیلووات × 1، 5 کیلووات × 1 |
| سرعت | سرعت ساینده: 2160r/min |
| ولتاژ تغذیه | 380 ولت ± 10٪ 50 هرتز |
|---|---|
| ارتفاع بارگیری | 850 میلی متر فاصله از کف |
| سرعت انتقال تسمه نقاله | V=0. 5 ~ 3.0 متر در دقیقه (بی نهایت قابل تنظیم) |
| ظرفیت حمل تسمه نقاله | ≥50 کیلوگرم در متر مربع |
| اندازه ورودی و خروجی دستگاه تمیز کننده | عرض 500 میلی متر، ارتفاع 330 میلی متر (فاصله تسمه مش تا نازل حدود 300 میلی متر است) |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| تابع | برش لبه برش مهره و پرس برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ325mm×300mm (قطر×H) |
| ضخامت | ≤0.8 میلی متر |
| موتور (برای) قدرت | موتور قطعه کار: 4kw×2 |
| سرعت | سرعت قطعه کار: 28-140r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | پرداخت خشن، ظریف و آینه ای گوشه های سطح داخلی انواع ظروف فلزی گرد |
|---|---|
| قسمت پولیش پذیر | می تواند بیرون، پایین یا لبه قطعه کار را جلا دهد |
| اندازه قطعه کار | ≤φ320mm×260mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ220 میلی متر (قطر) |
| سرعت | قطعه کار: 28-140r/min |
| تابع | پولیش داخلی برای تابه |
|---|---|
| حداکثر اندازه قطعه کار | ≤φ220mm×160mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ200 میلی متر (قطر) × 160 میلی متر (قطر × ارتفاع) |
| موتور (برای) قدرت | سروو موتور محور Y: 0.55kw×1 |
| سرعت | قطعه کار: 28-140r/min (قابل تنظیم) |