| تابع | پولیش بیرونی برای تابه |
|---|---|
| ایستگاه ها | ≤ 12 |
| اندازه قطعه کار | ≤φ320mm×260mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ450mm×330mm (قطر×ضخامت) |
| موتور (برای) قدرت | موتور فشار جبرانی: 0.37 کیلووات |
| تابع | پولیش بیرونی برای تابه |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | φ(140-320)mm×(80-260)mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ430mm×330mm (قطر×ضخامت) |
| قدرت موتور | توان کل: 11KW×3 |
| سرعت | سرعت ساینده: 2160r/min |
| تابع | پولیش داخلی برای تابه |
|---|---|
| ایستگاه ها | ≤ 10 |
| اندازه قطعه کار | ≤φ320mm×250mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ200 میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور فشار جبرانی: 0.37 کیلووات |
| تابع | جلا دهنده بیرونی برای پوشش فلزی |
|---|---|
| ایستگاه ها | ≤ 12 |
| اندازه قطعه کار | ≤φ300mm×100mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ400 میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور فشار جبرانی: 0.37 کیلووات |
| تابع | جلا دهنده بیرونی برای پوشش فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | ≤φ400mm×50mm (قطر×H) |
| اندازه چرخ ساینده | ≤φ430 میلیمتر × 330 میلیمتر (قطر× ضخامت) |
| نگهداری قطعه کار | جذب خلاء |
| موتور (برای) قدرت | موتور قطعه کار: 0.75kw×2 |
| تابع | سنباده کاری داخلی یا خارجی برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | φ(160~320)mm×(50~300)mm (قطر×H) |
| اندازه تسمه ساینده | ≤50m×30mm (L×W) |
| موتور (برای) قدرت | موتور چرخ ساینده: 4kw×1 |
| سرعت | سرعت قطعه کار: 70-1450r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | سنباده کاری داخلی یا خارجی برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | φ(160~300)mm×(80~300)mm (قطر×H) |
| اندازه تسمه ساینده | ≤50m×33mm (L×W) |
| موتور (برای) قدرت | موتور چرخ ساینده: 4kw×1 |
| سرعت | سرعت قطعه کار: 70-1450r/min (قابل تنظیم) |
| تابع | سنباده کاری داخلی یا خارجی برای ظروف فلزی |
|---|---|
| اندازه قطعه کار | φ(100 ~ 350) میلی متر (قطر) |
| موتور (برای) قدرت | موتور قطعه کار: 4kw×2 |
| سرعت قطعه کار | 1370r/min (قابل تنظیم) |
| نگهداری قطعه کار | جذب خلاء |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| نیروی بازگشت (kN) | 2000 کیلونیوتن |
| ماشین تایپ | دستگاه پرس هیدرولیک |
| سیستم | سروو |
| ولتاژ | 380V/220V اختیاری |